RU EN FA

دریافت تندیس بلورین و نشان زرین از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب تهران:

دوازدهمین نمایشگاه صنعت آب از چهارم مهرماه با حضور بیش از ۲۵۹ شرکت داخلی و ۱۴۰ شرکت خارجی از ۲۵ کشور جهان از جمله آلمان، ایتالیا، فرانسه، انگلیس، آمریکا، کانادا و چین به مدت ۴ روز شروع به‌کار کرد.
مجتمع صنعتی طلایه نیز طبق روال هرساله خود در این نمایشگاه شرکت و محصولات و نوآوری های جدید خود را در معرض بازدید کارشناسان و متخصصان این حوزه قرار داد.
در افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور وزیر محترم نیرو آقای مهندس چیت چیان برگزار گردید، غرفه طلایه مورد بازدید ایشان و همراهان قرار گرفت، همچنین در این مدت جناب آقای میدانی معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو، آقای دائمی معاون وزیر در امور برنامه ریزی و امور اقتصادی، آقای انصاری معاون حقوقی و پارلمانی رئیس‌جمهور، آقای پرورش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران و تعداد زیادی از مدیران عامل شرکت های آبفای سطح کشور به همراه کارشناسان از غرفه طلایه بازدید نمودند.
در طی این بازدیدها صحبت هایی اساسی پیرامون موضوع شیوه برگزاری مناقصات و برخی نقایص آن،کیفیت انشعابات و … با جناب وزیر و بازدیدکنندگان صورت گرفت.
در پایان براساس بررسی های میدانی و ارزیابی سوابق و مستندات ارائه شده و انطباق آن‌ها با معیارهای ۱۳ گانه از میان ۳۷۱ شرکت حاضر در نمایشگاه، ۲۷ شرکت داخلی و نیز ۳ شرکت خارجی واجد دریافت لوح تقدیر و ۸ شرکت را واجد دریافت نشان زرین معرفی نمودند که در این میان مجتمع صنعتی طلایه به عنوان شرکت پیشکسوت با توجه به حضور چندین ساله در نمایشگاه های صنعت آب و دریافت عنوان شرکت برتر از هشت دوره برگزاری این نمایشگاه، مفتخر به دریافت “تندیس بلورین و گواهینامه نشان زرین” گردید.
دریافت این عنوان ارزنده که نشان از سال ها تلاش و خدمت طلایه به صنعت آب و فاضلاب کشور می باشد بر همه ی همکاران، مدیران و همراهان همیشگی طلایه تبریک و خجسته باد.

روابط عمومی مجتمع صنعتی طلایه

جهت مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر، ابتدا برروی عکس کلیک نموده تا برروی صفحه باز شود، سپس از گوشه سمت راست بالا آیکون ضربدر را انتخاب نمائید.